KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13668425
nr 1366 8425
Akvarell
Lennart Larsson, Kungsträdgården, vinter. Signerad, daterad -86. Motivet: 34x48 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:41:29
300 kr
500 kr